Drukarka etykiet Bixolon 2” SLP-DX220

bixolon logo marki

od 743,81  netto (914,89  brutto)

Wysokiej jakości, kompaktowa 2-calowa termiczna drukarka etykiet SLP-DX220 firmy BIXOLON może być używana do wszechstronnych zastosowań i idealnie nadaje się do handlu detalicznego, hotelarstwa i opieki zdrowotnej.

Drukarki Bixolon SLP-DX220, SLP-DX223

Wysokiej jakości, kompaktowa 2-calowa termiczna drukarka etykiet firmy Bixolon SLP-DX220 może być używana do wszechstronnych zastosowań i idealnie nadaje się do handlu detalicznego, hotelarstwa i opieki zdrowotnej (punkty opieki). Wykonuje wszystkie zadania drukowania, od opasek na rękę po etykietowanie zamówień aż do druk kodów kreskowych.

drukarki bixolon slp-dx220

Opcje drukarki Bixolon SLP-DX220

Drukarka występuje w dwóch wersjach rozdzielczości drukowania 203 dpi (SLP-DX220) lub 300 dpi (SLP-DX223). Urządzenie w standardzie posiada port USB i port szeregowy lub opcjonalnie USB i Ethernet lub Bluetooth. Jako opcję do obsługi nośników można zamówić opcję automatycznego odcinania i odklejania..

Łatwość obsługi

Oprócz dużej prędkości przetwarzania danych drukarka imponuje także automatycznym wykrywaniem papieru i prostym podawaniem papieru z regulowaną prowadnicą papieru dla różnych rozmiarów nośników.

Urządzenie jest proste w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania dodatkowych szkoleń personelu.

W praktyce wydruk etykiet odbywa się bez zakłóceń i częstych przerw technicznych. Drukarka dzięki ruchomym czujnikom obsługuje różne rodzaje papieru. Atutem tych urządzeń jest również dobrze zaprojektowany mechanizm ułatwiający wymianę nośników.

slp-d220 łatwość obsługi
screen z bixolon label artist

W zestawie oprogramowanie Label Artist™

Bixolon oferuje własny program do tworzenia etykiet w pakiecie. Program oferuje możliwość połączenia z zewnętrzną bazą danych (Excel, plik tekstowy txt, dat, baza Microsoft Access), rysowanie kształtów, pól, wszelkiego rodzaju grafiki i drukowanie kodów kreskowych 1D / 2D.

Informacje dodatkowe

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

LAN, USB, Bluetooth

Opcje
opcje dodatkowe: Brak wyboru

brak, odklejak, obcinacz

Parametry wydruku
rozdzielczość druku: Brak wyboru

203dpi, 300dpi

Pozostałe
Wymiary 23 × 12 × 17 cm