Kolektor danych Cipherlab CPT8200

cipherlab logo marki

od 1444,45  netto (1776,67  brutto)

CipherLab 8200 to lekki i bardzo poręczny, przenośny kolektor danych stworzony do całodziennej pracy w placówkach handlowych lub na magazynach. Akumulator wytrzyma do 100 godzin. Opcjonalny uchwyt pistoletowy usprawni pracę przy dużej ilości skanowanych produktów.

CipherLab 8200 to lekki (150g z baterią) i bardzo poręczny, przenośny kolektor danych stworzony do całodziennej pracy w placówkach handlowych lub na magazynach. Akumulator wytrzyma do 100 godzin. Opcjonalny uchwyt pistoletowy usprawni pracę przy dużej ilości skanowanych produktów.

Urządzenie, w odróżnieniu od poprzednich modeli serii 8000, wyróżnia szybszy 32-bitowy procesor, większy i podświetlany wyświetlacz 2,1” oraz bardziej pojemna pamięć RAM (4/8MB) i Flash (8MB) umożliwiająca załadowanie większej ilości pozycji do bazy danych.

Terminal CipherLab 8200 wspierany jest przez bogaty zestaw narzędzi programistycznych, w tym kompilator języka “C” oraz “Basic”. Współpracuje między innymi z takimi programami jak: WF-MAG, Subiekt, Small Business, FPP, a dołączony generator aplikacji umożliwia użytkownikowi dostosowanie pracy do własnych potrzeb poprzez wgranie oprogramowania dedykowanego.

Informacje dodatkowe

Komunikacja
interfejs: Brak wyboru

USB

Pamięć
pamięć RAM: Brak wyboru

8MB, 4MB

pamięć wewnętrzna: Brak wyboru

8MB Flash, 4MB Flash

Pozostałe
dok komunikacyjny: Brak wyboru

bez doku komunikacyjnego, z dokiem komunikacyjnym