Bezprzewodowy czytnik kodów 1D Zebra LI4278

Bezprzewodowy czytnik LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów.

od 794,11  netto (976,76  brutto)

baza :
interfejs :
kolor :
Wyczyść wybór
SKU: ZEBRA LI4278 Kategorie: ,

Bezprzewodowy czytnik LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. Czytnik cechuje się wysoką prędkością skanowania  547 skanów/sek. !

LI4278 korzysta z technologii Bluetooth v2.1 EDR zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa danych, większą wydajność podczas transmisji bezprzewodowej oraz zasięg do 100m w otwartym terenie ! Gdy skaner znajduje się poza zasięgiem bazy wbudowana pamięć pozwala na zapis ponad 500 kodów kreskowych UPC i przesłanie ich automatycznie po odzyskaniu łączności.

Ogromnym atutem urządzenia jest, najbardziej wydajny w tej klasie czytników, wbudowany akumulator gwarantujący nieprzerwaną pracę przez długi czas (do 57 tys. skanów). Czytnik doskonale nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych wykazując odporność na na pył i wilgoć oraz wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra (norma IP53).

Zalety

  • zasięg bezprzewodowy do 100m
  • bardzo duża prędkość skanowania (do 547 skanów/sek.)
  • bardzo wydajny akumulator (do 57 tys. skanów)
Pozostałe
baza: prezentacyjna, standard
interfejs: USB
kolor: ciemny, jasny
Waga: Brak danych

Nie ma jeszcze recenzji.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.