Techkas.pl
1pxOpcje przeglądania
Producent
kopia elektroniczna
logo graficzne
obcinacz paragonów
ilość znaków nazwy towaru
baza towarowa
NIP nabywcy na paragonach
szerokość papieru
długość papieru
wyświetlacz klienta
szerokość
wysokość
szybkość wydruku
współpraca z szufladą
interfejsy komunikacyjne
Cena
 • od
  do

Drukarki fiskalne

 • Czym są drukarki fiskalne ?

  To rodzaj urządzeń fiskalnych służących do rejestracji sprzedaży detalicznej w punktach wyposażonych w komputer, tablet lub smartfon z aplikacją sprzedażową. W przeciwieństwie do kas fiskalnych, drukarki fiskalne, nie są w stanie samodzielnie wystawić paragonu. Muszą być wysterowane z zewnątrz, z aplikacji sprzedażowej.

 • Drukarki fiskalne
 • Mechanizm drukujący drukarki fiskalnej
 • Czym się różnią drukarki fiskalne ?

  Drukarki fiskalne różnią się wyglądem, funkcjonalnościami, interfejsami komunikacyjnymi, ale przede wszystkim trwałością elementów ruchomych, takich jak mechanizm drukujący lub obcinacz.

  Najważniejszy mechanizm drukujący

  Drukarki fiskalne są stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka obsługa klienta. W obecnych czasach niemal w każdym punkcie handlowym, czy sklepie internetowym. Najcięższe warunki pracy mają urządzenia fiskalne w punktach gastronomicznych, piekarniach, cukierniach, warzywniakach, supermarketach. Wszędzie tam niezbędne jest zapewnienie mimo wszystko jak największej bezawaryjności. Dlatego ważne jest, żeby mechanizm był odporny na zabrudzenia. Do tego wymagane, aby drukarka umożliwiała szybką wymianę papieru, umożliwiała stosowanie jak najdłuższych rolek, odcinała paragon i drukowała jak najszybciej. Wszystko po to, żeby obsługa klienta trwała jak najkrócej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium