Techkas.pl

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN E

Ocena: 0
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: BONO LAN E
Novitus Bono Lan E 1
 • promocja
Cena brutto: 2 693,70 zł 3 062,70 zł 2693.70
Cena netto: 2 190,00 zł 2 490,00 zł

Rabat: 369,00 zł

ilość szt.
Zyskujesz 538 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 • Drukarka fiskalna Novitus Bono Lan E

  Drukarka posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym ma więcej wspólnego z Novitus HD E niż z poprzednią wersją Bono E. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej atrakcyjne i daje użytkownikowi wiele nowych możliwości.

  Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

  Kopia elektroniczna paragonu

  Kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki. Dane z kopii można wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Gniazdo karty SD znajduje się od spodu drukarki i jest zabezpieczone specjalną zaślepką, przykręconą śrubką. W razie konieczności użytkownik może tą zaślepkę odkręcić i wyjąć kartę elektronicznej kopii.

 • Novitus Bono Lan E
 • Novitus Bono Lan E
 • Japoński mechanizm drukujący

  Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący typu „clamshell”, znanej firmy SEIKO, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT.

  Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

  Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj”.

Nowości względem poprzednika - Bono E

 • Złącze komunikacyjne LAN oraz większa moc

  W drukarce zastosowaną nową płytę główną, nowy procesor oraz nowy system operacyjny, dzięki czemu drukarka może pracować znacznie szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek.

  Złącze LAN służy do łączenia drukarki w sieci komputerowe. Za pomocą jednego przewodu sieciowego można komunikować się z drukarką z kilkoma programami jednocześnie: sprzedaży, do odbioru danych z kopii elektronicznej czy do płatności elektronicznych.

 • Novitus Bono Lan E
 • Novitus Bono Lan E
 • Formatka faktury VAT z możliwością wydruku oraz obsługa protokołu komunikacyjnego Novitus XML

  Najnowocześniejszy protokół komunikacyjny Novitus XML znacznie ułatwia komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Dotychczas był dostępny tylko w najbardziej zaawansowanych drukarkach Novitus HD E.

 • Różne wersje drukarek

  Drukarka posiada również homologację jako urządzenie specjalizowane.

  • Apteka - idealnie nadaje się do rejestracji sprzedaży refundowanej oraz drukowania wyceny leków.
  • Bileterka - współpracuje z najpopularniejszymi programami do sprzedaży biletów w transporcie pasażerskim.
 • Novitus Bono Lan E
 • Novitus Bono Lan E
 • Dwa czytelne wyświetlacze

  Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a wyświetlacz klienta 132 x 64 piksele.

  Na wyświetlaczach tych drukarka bardzo dokładnie informuje kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty. Na wyświetlaczu dla klienta drukarka może wyświetlać teksty reklamowe oraz ruchomą grafikę (nowość).

  Bono Lan E

 • Intuicyjna klawiatura

  Klawiatura drukarki działa bardzo precyzyjnie, jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

  Wbudowany akumulator 6 V, 3 Ah

  Drukarka posiada awaryjne zasilanie akumulatorowe. Dzięki niemu, w przypadku braku zasilania zewnętrznego można drukować paragony (np. z laptopa) oraz wykonać żądane raporty.

  Paragony niefiskalne

  Bono Lan E posiada bardzo szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu/firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.

 • Novitus Bono Lan E
 • Novitus Bono Lan E
 • Komunikacja

  Oprócz wcześniej wspomnianego złącza LAN, drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży.

  Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami lojalnościowymi i doładowania pre-paid, a potwierdzenia płatności kartą, lojalnościowe lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

Dzięki zastosowaniu dwóch portów: PC i PC2 drukarka pozwala na sprzęgnięcie ze sobą różnych aplikacji, bez konieczności wykonywania w nich jakichkolwiek przeróbek. Jedna aplikacja (np. program sprzedaży) wysyła paragony poprzez port PC, a druga (np. system monitorujący albo system lojalnościowy) może je odczytywać z portu PC2. Istnieje możliwość zdefiniowania obu tych portów tak, aby drukarka była podłączona do komputera jednym kablem USB.

Główne zalety

 • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD, dostępnej dla użytkownika;
 • Podświetlana klawiatura;
 • Złącza komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB;
 • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najnowszego protokołu komunikacyjnego Novitus XML;
 • Jeden mechanizm clamshell – bardzo łatwa i szybka wymiana papieru, brak konieczności wymiany kopii paragonu;
 • Zaawansowany system oszczędzania papieru;
 • Papier szerokości 57 mm;
 • Wydruk faktur VAT i kopii bezpośrednio na drukarce.

Dane techniczne

drukarka online Nie
kopia elektroniczna Tak
wyświetlacz operatora LCD, graficzny, 132x32 px, 4 linie po 24 znaki, niebieskie podświetlenie
logo graficzne Tak
obcinacz paragonów Nie
ilość znaków nazwy towaru 40
baza towarowa 1 000 000
ilość raportów dobowych 1830
NIP nabywcy na paragonach Tak
szerokość papieru 57 mm
długość papieru 60 m
wyświetlacz klienta LCD, graficzny, 132x64 px, 8 linii po 24 znaki, niebieskie podświetlenie
szerokość 146 mm
głębokość 215 mm
wysokość 190 mm
szybkość wydruku 14 linii/s
współpraca z szufladą tak (6,12,24 V)
interfejsy komunikacyjne USB typ B, LAN RJ45 Ethernet, RS232 RJ45 2 szt., Szuflada RJ12, Bluetooth (opcja)
waga 1,75 kg

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium