Kasy fiskalne, drukarki fiskalne | Warszawa Łódź Poznań TECHKAS
zamknij

Szybki kontakt

Warszawa Wola
tel. 22 490 91 66

Warszawa Mokotów
tel. 22 490 91 67

Łódź
tel. 42 209 50 33

Poznań
tel. 61 678 51 22

Zapraszamy pn-pt 9:00-17:00

Katalog produktów
Koszyk jest pusty
Rzetelna Firma

Nasi partnerzy

Duplikat książki serwisowej

W przypadku zaginionej książki serwisowej należy wykonać jej duplikat. Procedura w zależności od producenta kasy lub drukarki fiskalnej jest różna.

EMAR

Należy wypełnić zgłoszenie wydania duplikatu, który znajduje się tutaj. Wypełniony dokument należy przesłać na adres mailowy duplikaty@techkas.pl. Skontaktujemy się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

FAREX, ELEMIS, TELESTAR

Szczegółowy opis procedury znajduje się na stronie producenta Edata Polska: link. Wypełniony dokument należy przesłać na adres mailowy duplikaty@techkas.pl. Skontaktujemy się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

POSNET

Należy wypełnić zgłoszenie wydania duplikatu, który znajduje się tutaj. Wypełniony dokument należy opatrzyć pieczęcią swojego Urzędu Skarbowego i przesłać na adres mailowy duplikaty@techkas.pl. Skontaktujemy się z Państwem celem finalizacji zamówienia.

NOVITUS

Wystarczy przesłać zamówienie na duplikat książki podając numer unikatowy urzadzenia fiskalnego  na adres mailowy duplikaty@techkas.pl. Skontaktujemy się z Państwem celem finalizacji zamówienia.