Drukarka etykiet Godex DT2X

godex logo marki

659,79  netto (811,54  brutto)

Produkt dostępny na zamówienie

Godex DT2x to biurkowa, termiczna drukarka etykiet o rozdzielczości 203dpi i maksymalnej szerokości drukowania 54mm

Opis

  • Drukarka etykiet Godex DT2X

    Godex DT2x to biurkowa, termiczna drukarka etykiet o rozdzielczości 203dpi i maksymalnej szerokości drukowania 54mm. Proste i wydajne urządzenie, które gwarantuje szybki i trwały wydruk w technologi termicznej z prędkością do 102 mm/s.

    Drukarka dedykowana do biurowych zastosowań o niskim i średnim nakładzie druku. Najważniejsze zalety to łatwość obsługi, niezawodność, kompaktowa konstrukcja oraz wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

    Urządzanie jest trwałe i ekonomiczne w użytkowaniu, ponieważ druk termiczny nie wymaga zastosowania taśm barwiących.

  • Drukarka etykiet Godex DT2X
  • Godex DT2X otwarta pokrywa
  • Niewielkie rozmiary obudowy sprawiają, że drukarka sprawdza się tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Może być stosowana w biurach, urzędach czy placówkach handlowych, a także w służbie zdrowia, farmacji i do usług kurierskich.Obsługuje język oprogramowania EZPL, GEPL oraz GZPL umożliwiający drukowanie kodów kreskowych 1D, 2D. Zapewnia jednoczenie bezproblemową integrację z popularnymi na rynku systemami.Komunikacja z PC odbywa się za pomocą interfejsu USB, RS-232, USB oraz posiada Ethernet 10/100 Mbps, dzięki czemu drukarka może pracować w sieci drukując etykiety z kilku stanowisk.