Kasy fiskalne, drukarki fiskalne | Warszawa Łódź Poznań TECHKAS
zamknij
Szybki kontakt

Warszawa Wola
tel. 22 490 91 66

Warszawa Mokotów
tel. 22 490 91 67

Łódź
tel. 42 209 50 33

Poznań
tel. 61 678 51 22

Zapraszamy pn-pt 9:00-17:00

Katalog produktów
Koszyk jest pusty
Rzetelna Firma

Nasi partnerzy

Kasa fiskalna Posnet Ergo - recenzja

Mamy przed sobą nowy produkt firmy Posnet. Urządzenie wedle zapewnień producenta jest efektem dotychczasowego doświadczenia tej firmy w tworzeniu kas fiskalnych.

Posnet Ergo

Zazwyczaj klienci, którzy po raz pierwszy zetknęli się z potrzebą zakupu kasy fiskalnej nie wiedzą jaką kasę zakupić i jakie cechy funkcjonalne ma mieć kasa fiskalna. W początkowym etapie nie wymagają od kasy zbyt wiele. Produkt Posnet Ergo jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Urządzenie można zakupić w podstawowej wersji 4 tys. towarów (dla większości początkujących handlowców to wystarczająca ilość) i stopniowo w miarę potrzeb firmy ją rozbudować o dostępne moduły:

  • Powiększenie bazy towarowej o 2 lub 4 tys. produktów
  • Dołożenie modułu rozszerzeń:
    • moduł rozszerzeń I – poszerza możliwości kasy o 2 porty RS232 i obsługę szuflad od 6 do 24V
    • moduł rozszerzeń II – poszerza możliwości kasy o 2 porty RS232, moduł Wifi i Bluetooth oraz obsługę szuflad od 6 do 24V
    • moduł rozszerzeń III – poszerza możliwości kasy o 2 porty RS232, modem 3G oraz obsługę szuflad od 6 do 24V

Kasa ma duże czytelne wyświetlacze graficzne, które ułatwiają obsługę kasy i komunikację z klientem. Wyświetlacz dla klienta może wyświetlać informacje o aktualnej wadze ważonego produktu, sprzedawanych towarach, a w wolnym czasie, kiedy klient nie jest obsługiwany może wyświetlać dowolny tekst reklamowy.

Co nam dają dodatkowe moduły rozszerzeń ?

Może się zdarzyć, że z czasem nasze wymagania wzrosną i będziemy chcieli podłączyć do kasy np. wagę lub moduł ważący, terminal płatniczy. W przypadku, gdy nasz biznes się rozrośnie i będziemy chcieli, żeby kasa została elementem sytemu sprzedażowego z obsługą magazynu. Będzie wtedy doposażyć kasę w moduł komunikacyjny i poprzez moduł Wifi i na bieżąco zmieniać ceny, dodawać nowe towary online bez przerywania pracy kasjera.

W kasie Posnet Ergo będzie to wszystko możliwe bez wymiany urządzenia, nawet wtedy jeśli zakupicie Państwo podstawową wersję tej kasy posiadającą na początku jedynie 4 tys. towarów i port USB typu host, który może obsłużyć komputer, pendrive, czytnik kodów lub szufladę USB.