Kasy na wynajem

utworzone przez sie 25, 2022Kasy fiskalne, Drukarki fiskalne0 komentarzy

Potrzebujesz urządzenia fiskalnego do swojej firmy, ale nie chcesz od razu ponosić pełnych kosztów jego zakupu? Wynajmij kasę fiskalną Posnet ONLINE razem z terminalem płatniczym Netpay i obsługuj swoich Klientów równocześnie przyjmując płatności bezgotówkowe. Netpay jest terminalem płatniczym, który w połączeniu z kasą fiskalną Online Posnet lub Fawag pozwala realizować płatności bezgotówkowe. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas.

Swoboda działania

Umowa na wynajem kasy fiskalnej i terminala płatniczego jest podpisywana na czas nieokreślony. Opłata deinstalacyjna w przypadku wypowiedzenia umowy najmu kas wynosi: przed 24 miesiącem 690,- zł netto, po 24 miesiącach: 1,- zł netto

Niskie koszty początkowe

Jednorazowa opłata na start związana z fiskalizacją urządzenia wynosi 145,- zł netto. Przez resztę okresu trwania umowy ponosisz już tylko miesięczny koszt wynajmu urządzenia fiskalnego wraz z abonamentem na terminal płatniczy.

Dodatkowe korzyści

Zaoszczędzisz na kosztach utrzymania urządzenia, gdyż cena najmu kasy zawiera koszty obowiązkowych przeglądów okresowych co 2 lata. Przy wynajmie kasy fiskalnej otrzymujesz gwarancję możliwości wykonania 1830 raportów dobowych w ciągu 5 lat. Wymiana pamięci fiskalnej po 5 latach jest darmowa, dzięki czemu bezproblemowo będziesz mógł dalej użytkować swoją kasę fiskalną.    
TABELA KOSZTÓW
kasa fiskalna Posnet Neo online Netpay do kasy fiskalnej
W przypadku zainteresowania ofertą polecamy kontakt telefoniczny: 221010320 lub mailowy: [email protected]
Odwiedż nas:
Warszawa
  • ul. Bema 83 lok.57
  • ul. Wałbrzyska 11 lok. 152b Ch Land
  • ul. Waszyngtona 57
Poznań
  • Głogowska 99A
Łódz
  • aleja Politechniki 22/24