Kasa fiskalna Posnet Neo online

posnet logo marki

od 2049,00  netto (2520,27  brutto)

Posnet Neo online to kasa fiskalna systemowa z dużą bazą towarową (nawet do 60 tys. towarów).

5-lat gwarancji na pamięć fiskalną
5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.
Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa przez naszego instalatora obowiązuje na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i okolic (do 50 km)
Integracja z terminalem
Gwarantujemy możliwość integracji z terminalem płatniczym z naszej oferty. O szczegóły zapytaj handlowca.

neo online logo

Kasa systemowa Posnet Neo online to jedna z bardziej zaawansowanych kas, która doskonale sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. Jej użytkownicy najbardziej cenią sobie w tym urządzeniu multifunkcyjność i wręcz legendarną odporność.

Zwiększona baza towarowa Neo online dostępna w dwóch
wersjach:

  • 30 000 PLU (wersja standard)
  • 60 000 PLU (wersja Plus)
kasa fiskalna posnet neo online
posnet neo online z wagą

Wspólpraca z szalką ważącą

Funkcjonalność kasy Neo online została wzbogacona o możliwość zintegrowania jej z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym i jednoczesne korzystanie z różnych interfejsów. Kasa posiada automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, co pozwala na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem, bezpośrednio po podłączeniu. Co więcej, kasa może także służyć do wideomonitorowania placówki handlowej.

Czytelne wyświetlacze ułatwiające pracę

Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie Kasa Neo online posiada 2 graficzne wyświetlacze oraz intuicyjne i funkcjonalne menu użytkownika. Duża czcionka podczas edycji oraz wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi zintegrowanej ułatwiają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży (towar, cena, ilość itp), a klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach.

posnet neo wyświetlacze
posnet neo paragon

Grafika na paragonach Posnet Neo Online

Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić o dowolną czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik można samodzielnie zdefiniować zawartość, np.:

  • logo sklepu;
  • płatna reklama dostawcy;
  • promocja okolicznościowa.

Klawiatura – trwałość i funkcjonalność

Kasa Neo online wyposażona jest w wytrzymałą, mechaniczną klawiaturę switchową. Klawiatura alfabetyczna ułatwi i usprawni programowanie bazy towarowej, wprowadzanie komunikatów przypomnień, dodatkowych pól opisowych itp. Klawisze funkcyjne np. tara i zerowanie wagi zintegrowanej oraz 104 klawisze skrótu (4 poziomy po 26 klawiszy) zapewniają bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, co podnosi komfort użytkowania kasy i przyspiesza obsługę klienta.

posnet neo klawiatura
posnet neo interfejs

Złącza komunikacyjne Posnet Neo Online

Kasa posiada interfejs Ethernet, 3+1 x RS232 oraz 1 x USB (host) w standardzie. Możliwość podłączenie takich urządzeń jak: komputer, skaner (USB,RS,PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik kart magnetycznych, pendrive, hub USB, terminal płatniczy, tunelowanie portów COM, monitoring.

Terminal płatniczy – bezpiecznie i wygodnie

Kasa Neo online współpracuje z terminalami płatniczymi PEP, Pekao SA, First Data, SIX Payments. Podłączając terminal do kasy przyśpieszamy obsługę klienta i minimalizujemy ryzyko pomyłek.

Przy takim połączeniu bezpośrednio z kasy wysyłana jest informacja o kwocie płatności kartą jaka ma być autoryzowana, a kasjer nie musi jej ponownie wprowadzać w terminalu.

posnet neo online
posnet neo online wyświetlacz

Kasa sprawdzona w handlowym boju

Kasa Posnet Neo online doskonale sprawdza się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych, ale również w sklepach osiedlowych, minimarketach czy delikatesach. Często jest wybierana przez właścicieli sklepów mięsnych, pasmanteryjnych lub monopolowych. Polecamy ją także do średnich lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni.

Informacje dodatkowe

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, LAN, GSM

Baza towarowa
ilość towarów: Brak wyboru

30000