Szuflada kasowa Posnet SKL

posnet logo marki

379,05  netto (466,23  brutto)

Produkt dostępny na zamówienie

Duża szuflada kasjerska dla wymagających użytkowników Posiada łożyskowane prowadnice, dzięki temu ich trwałość jest znacznie większa od tradycyjnej szuflady

 • Szuflada kasowa Posnet SKL

  Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania.

  Szuflada kasjerska Posnet SKL została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie metalowych, kulkowych prowadnic wózka szuflady. Zapewniają one długie i niezawodne działanie a wózek dzięki nim porusza się łatwo i cicho.

 • Szuflada kasowa POSNET SKL
 • Szuflada kasowa POSNET SKL
 • Szuflada może pracować w dwóch konfiguracjach: z możliwością otwierania poleceniem z kasy, lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego).

  Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5 – 12 V, 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300ms, szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń.

  Na wyposażeniu dodatkowym szuflady znajduje się zestaw metalowych prowadnic umożliwiających zamontowanie jej pod blatem stołu lub biurka.

Informacje dodatkowe

Pozostałe
waga 9,2 kg
Wymiary 470 × 470 × 185 cm