Techkas.pl

Licencja oddziałowa na pracę zdalną dla Subiekt GT

Ocena: 0
Dostępność: dostępność bardzo dużo
Wysyłka w: do 2h (w dni robocze)
Kod produktu: SUBIEKT GT LIC ZDAL
Licencja oddziałowa na pracę zdalną dla Subiekt GT
 • promocja
Cena brutto: 246,00 zł 369,00 zł 246.00
Cena netto: 200,00 zł 300,00 zł

Rabat: 123,00 zł

ilość szt.
Zyskujesz 49 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Licencja oddziałowa na pracę zdalną dla Subiekt GT

Licencja na pracę zdalną/oddziałową doskonale sprawdza się w przypadku firm i biur rachunkowych, które chcą umożliwić swoim pracownikom pracę zdalną, a także wielooddziałowych przedsiębiorstw, które mogą dzięki temu korzystać w swoich oddziałach z danego programu, bez konieczności kupowania pełnego pakietu dla każdego z nich.

To rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty związane z zakupem licencji i dodatkowo daje możliwość bardzo elastycznego zarządzania licencjami stanowiskowymi.

 • logo InsERT

  Oznacza to, że np. firma posiadająca jedno stanowisko w centrali i po jednym w oddziałach nie musi kupować trzech podstawowych pakietów Subiekta GT, lecz może nabyć jeden pakiet (obejmujący pracę na 3 stanowiskach) oraz dwie licencje oddziałowe.

  Rozwiązanie to pozwala obniżyć koszty związane z zakupem licencji i dodatkowo daje możliwość bardzo elastycznego zarządzania licencjami stanowiskowymi.

  Należy zaznaczyć, że licencja oddziałowa nie zawiera w sobie żadnych stanowisk, upoważnia za to do wykorzystania w oddziale stanowisk z całej puli zakupionych przez firmę. Jest to podstawowa zaleta takiej licencji, pozwala bowiem na dowolną konfigurację stanowisk w oddziałach.

  Użytkownik, który posiada 12 stanowisk (6 w centrali i po dwa w trzech oddziałach), może zakupić pakiet podstawowy, trzy licencje oddziałowe i trzy rozszerzenia stanowisk (po trzy). Dzięki temu będzie miał w sumie licencje na 12 stanowisk, które może w różny sposób konfigurować np. przenieść dwa stanowiska z jednego oddziału do innego oddziału bądź centrali.

  Ważne! Licencja online służy wyłącznie do pracy online. W przypadku pracy w trybie offline potrzebna będzie dodatkowa licencja do Subiekta GT.

 • Licencja zdalna Subiekt GT

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie:

 • numeru NIP oraz
 • nr licencji oprogramowania.

Numer licencji programu jest niezbędny do realizacji zamówienia.

Jeśli oprogramowanie było zakupione u innego dostawcy, prosimy o stosowny komentarz w zamówieniu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium