Sterylizator powietrza Elzab SP1 UV-C

1690,00  netto (2078,70  brutto)

Urządzenie przepływowe o nazwie Sterylizator powietrza Elzab Care SP1 UV-C usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów za pomocą świetlówki emitującej promienie UV-C.

 • Sterylizator powietrza Care SP1 UV-C

  Najnowsze urządzenie marki Elzab, czyli Care SP1 UV-C służy do sterylizacji powietrza. Urządzenie przepływowe, które usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów, z czego 90% już przy jednokrotnym przepływie powietrza przez tunel.

  Sterylizator wyposażony w profesjonalną świetlówkę wysokiej jakości, która emituje promienie UV-C (zalecane przez WHO i Główny Inspektorat Sanitarny do walki z koronawirusem).

  To właśnie promienie UV-C gwarantują wysoką skuteczność działania sterylizatora.

  Konstrukcja urządzenia to smukła i wysoka obudowa wraz ze stabilną, szeroką podstawą na której umieszczony jet sterylizator, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu.

  Sterylizator można nabyć w dwóch kolorach:

  • czarnym;
  • białym.
 • Care SP1 UV-C
 • Sterylizator SP1 UV-C
 • Dwa filtry węglowe umieszczone w urządzeniu, efektywnie zmniejszają ilości zanieczyszczeń stałych znajdujących się w powietrzu.Sterylizator jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia i może pracować w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie dzięki użytej osłonie.Urządzenie pracuje z natężeniem dźwięku zaledwie 48 dBA, a więc nie jest uciążliwy dla otoczenia i nie przeszkadza w pracy.
 • Wloty powietrza umieszczone są nad szeroką podstawą, a więc ryzyko zasysania do urządzenia pyłu i kurzu bezpośrednio z podłogi zminimalizowana jest do minimum.Takie rozwiązanie przekłada się na dłuższą żywotność filtrów oraz lepszą jakość powietrza.Urządzenie posiada kółka z możliwością zmiany kierunku oraz blokadę ruchu – dzięki temu bezproblemowo przestawimy sterylizator do innego pomieszczenia.
 • SP1 UV-C

Informacje dodatkowe

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

czarny, biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.