Subiekt 123

insert logo marki

149,80  netto (184,25  brutto)

Na stanie (może być zamówiony)

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system online umożliwiający wystawianie faktur, zarządzaniem informacjami o klientach oraz prowadzeniem kartotek usług i towarów

 • Subiekt 123

  Subiekt 123 jest łatwym i przyjaznym w obsłudze system online umożliwiającym wystawianie faktur, zarządzaniem informacjami o klientach oraz prowadzeniem kartotek usług i towarów.

  Przystosowany do obsługi JPK. Aplikacja dedykowana dla firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

  Subiekt 123 jest zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo oraz GT, dzięki czemu dokumenty wystawiane przez klientów biur rachunkowych błyskawicznie trafiają do systemów Insertu, używanych przez biuro.

  W miarę rozwoju firmy użytkownik samodzielnie może zdecydować o włączaniu modułów dodatkowych. Praca z aplikacją możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

 • Subiekt 123

Najważniejsze funkcje aplikacji Subiekt 123:

 • Subiekt 123 ekran faktur
  • Faktury i paragonyWystawienie faktury, czy paragonu jest intuicyjne i zajmuje tylko chwilkę. Korzystać można z gotowych danych klientów i listy produktów wprowadzonych wcześniej w aplikacji.Wybiera się formę i termin płatności. Ewentualnie zaznaczamy odwrotne obciążenie.

   Dla wystawionych dokumentów można łatwo wygenerować pliki PDF i wysłać je bezpośrednio do klientów. W razie potrzeby dokonamy również ich korekty.

  • Dokumenty w walucieAplikacja daje możliwość wystawienia dokumentów w obcej walucie. Subiekt 123 zapewnia wsparcie dla transakcji wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WNT) oraz eksportu towarów.Program automatycznie pobiera aktualny kurs waluty. Istnieje również możliwość drukowania dwujęzycznych faktur: polsko-angielskiej i polsko-niemieckiej.
 • Subiekt 123 ekran faktury obcojęzycznej
 • Subiekt 123 kartoteka klientów
  • Kartoteka klientówInformacje o klientach są zawsze pod ręką. Łatwo można ich dodawać, edytować lub usuwać. Dla wygody użytkownika można szybko pobrać dane klienta z bazy GUS – w ten sposób szybko znajdziemy dane firm, z którymi współpracujemy.Dane teleadresowe, numer konta bankowego, termin płatności, wysokość przyznanego rabatu, opis klienta – to tylko nieliczne informacje, które umożliwia aplikacja Subiekt 123 w codziennej pracy.
  • Usługi i towaryAplikacja umożliwia przechowywanie danych dotyczących usług, które świadczymy i towarów, którymi dysponujemy.Wprowadzamy nazwę, cenę – i to już wszystko!

   Zarządzanie produktami ułatwia przypisanie ich do poszczególnych, indywidualnie stworzonych grup.

 • Subiekt 123 ekran usług i towarów
 • Subiekt 123 ekran jpk
  • Jednolity Plik KontrolnyAplikacja jest przystosowana i gotowa do obsługi JPK.Subiekt 123 umożliwia generowanie plików JPK_VAT (Jednolity plik kontrolny dla ewidencji sprzedaży i zakupów VAT) oraz JPK_FA (Jednolity plik kontrolny dla faktur VAT).
  • Terminarz płatnościUżytkownik nie muso pamiętać, kiedy należy zapłacić składki lub kiedy klient powinien uregulować faktury.Wystarczy, że na początku pracy z programem właściwie określimy parametry działalności firmy (np. w jaki sposób rozliczasz podatki) czy też terminy płatności – zobowiązań przez Twoich i klientów.

   Aplikacja w odpowiednim czasie wyświetli Nam właściwą informację.

 • Subiekt 123 terminarz płatności

Dostępne są wersje językowe Subiekta 123.

Teraz z aplikacji do fakturowania mogą korzystać przedsiębiorcy ukraińsko- i rosyjskojęzyczni, a także te firmy, które zatrudniają pracowników zza wschodniej granicy. Wersje językowe dostępne są w ramach podstawowej licencji i nie są dodatkowo płatne. Dokumenty sprzedażowe generowane za pomocą aplikacji wystawiane są w języku polskim.