Techkas.pl
1px Terminal płatniczy przez rok za darmo

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji

Korzystając z programu stworzonego w celu wsparcia obrotu bezgotówkowego, dzięki wspólnej inicjatywie uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju można skorzystać z dofinansowania w pierwszym roku uruchomienia terminala płatniczego.

Na czym polega wsparcie finansowe?

Polska Bezgotówkowa pokrywa opłaty za najem przez rok oraz koszty prowizji od obrotu do 100 000 zł w ciągu roku na terminal. Korzystając z programu można wynająć maksymalnie 3 terminale. Jeżeli przedsiębiorca spełnia warunki programu może liczyć na oszczędności rzędu setek złotych.

Kto może skorzystać z programu ?

Programem objęci są mali i średni przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności kartami płatniczymi za oferowane towary i usługi.

przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy nie oferowali usług płatności metodami płatniczymi opartymi o kartę, zarówno fizycznie jak i w ramach płatności on-line;
Do programu mogą dołączyć tylko ci przedsiębiorcy, którzy:nie prowadzą działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek działających pod tym samym znakiem towarowym;
nie prowadzą działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty itp.).

Jak zamówić terminal płatniczy ?

Zapraszamy do kontaktu:

mailowego: sklep@techkas.pl

lub

telefonicznego: 509226138

Po zapoznaniu się z ofertą następuje podpisanie umowy i dostawa terminala wraz z przeszkoleniem i instalacją

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium