Bezprzewodowy czytnik kodów 1D Zebra LI4278

od 711,99  netto (875,75  brutto)

Bezprzewodowy czytnik  Zebra LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów.

Opis

Bezprzewodowy czytnik Zebra LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. Czytnik cechuje się wysoką prędkością skanowania 547 skanów/sek. !

LI4278 korzysta z technologii Bluetooth v2.1 EDR zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa danych, większą wydajność podczas transmisji bezprzewodowej oraz zasięg do 100m w otwartym terenie ! Gdy skaner znajduje się poza zasięgiem bazy wbudowana pamięć pozwala na zapis ponad 500 kodów kreskowych UPC i przesłanie ich automatycznie po odzyskaniu łączności.

Ogromnym atutem urządzenia jest, najbardziej wydajny w tej klasie czytników, wbudowany akumulator gwarantujący nieprzerwaną pracę przez długi czas (do 57 tys. skanów). Czytnik doskonale nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych wykazując odporność na na pył i wilgoć oraz wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra (norma IP53).

Cechy Zebra LI4278

  • zasięg bezprzewodowy do 100m
  • bardzo duża prędkość skanowania (do 547 skanów/sek.)
  • bardzo wydajny akumulator (do 57 tys. skanów)

Parametry

Komunikacja
interfejs: Brak wyboru

USB

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny, jasny

Pozostałe
baza: Brak wyboru

standard, prezentacyjna

waga 0,906 kg