Drukarka etykiet Zebra ZD230t

zebra logo marki

od 1098,92  netto (1351,67  brutto)

Zebra ZD230t to następca drukarki GC420t. Urządzenie drukuje termicznie i termotransferowo w rozdzielczości 203dpi z prędkością 152mm/s. Do wyboru łączność USB, LAN, Wifi. Opcjonalne moduły odklejaka lub obcinacza.

Zebra ZD230t

Bardzo prosta w obsłudze biurkowa drukarka etykiet termicznych oraz termotransferowych. ZD230t gwarantuje wyraźny druk za rozsądną cenę. Następca drukarki GC420T posiada głowicę o rozdzielczości 203dpi, która umożliwia druk kodów kreskowych 1D i 2D oraz niezbędnych informacji z prędkością 152 mm/s. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne. ZD230t w wersji standard pozwala dodać opcjonalny dyspenser lub obcinacz. Dyspenser (odklejak) umożliwia samoczynne odklejenie etykiety od podkładu. Po wydruku następuje automatyczne odklejenie i drukarka czeka na pobranie etykiety przez operatora, następnie drukuje kolejną etykietę itd.

zebra zd230t kolory
zd230t otwarta

Solidna obudowa drukarki Zebra ZD230t

Drukarka etykiet Zebra ZD230t posiada dwuścienną obudowę gwarantując dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, a otrzymany certyfikat Energy Star® pozwala zmniejszyć koszty operacyjne.

Jeden wskaźnik LED i jeden przycisk podawania/przerywania pracy ułatwiają obsługę i rozpoznawanie stanu drukarki.

W porównaniu do swojego poprzednika (GC420T), posiada większą pamięć (256 MB Flash oraz 128 MB SDRAM), czyli urządzenie jest w stanie pomieścić większą liczbę czcionek oraz grafik.

Ruchomy detektor nośników z czarnym znacznikiem posiada ograniczony zakres od środka do lewej strony.

Drukarka wyposażona została w podstawowy zestaw aplikacji Print DNA, obsługiwanych przez system Link-OS Basic. Narzędzia te upraszczają dodawanie i zabezpieczanie drukarek oraz zarządzanie dużymi flotami drukarek. Dzięki tym narzędziom jest to proces łatwy i możliwy z dowolnego miejsca.

Termotransferowa drukarka Zebra ZD230t posiada konstrukcję OpenACCESS™ typu “muszla”, która umożliwia łatwe ładowanie nośników.

Interfejs USB oraz LAN/Ethernet zapewnia uniwersalną interoperacyjność.

Wyposażona w ruchomy czujnik black mark (możliwość ustawienia od lewej strony do środka), stały czujnik przerw.

Dodatkowo urządzenie w kolorze ciemnym (opcjonalnie) może posiadać bezprzewodowy interfejs komunikacyjny (Wi-Fi i Bluetooth) zapewniając wydajną pracę urządzenia.

zd230d tył
zd230t przód

Drukarka etykiet ZD230t dedykowana dla:

  • Transportu i logistyki (etykiety wysyłkowe, przeładunek);
  • Produkcji lekkiej (etykietowanie produktów, zarządzanie zasobami i zapasami, śledzenie produkcji w toku);
  • Handlu detalicznego (oznaczanie cen, drukowanie potwierdzeń);
  • Ochrony zdrowia (identyfikacja pacjentów);
  • Dodatkowo można ją wykorzystać do druku biletów, przywieszek lub przepustek.

Usługi dodatkowe dla drukarki Zebra ZD230t oraz wsparcie (opcja)

Umowa serwisowa Zebra OneCare™ SV zapewnia właściwy poziom wsparcia we właściwej cenie. Kupując usługę otrzymujemy dwa lata ochrony obejmującej normalne zużycie i awarie urządzeń, niezrównane i dostępne wyłącznie od producenta wsparcie techniczne, narzędzie do diagnostyki urządzeń umożliwiające identyfikację i rozwiązywanie problemów na miejscu, krótki czas oczekiwania na naprawę dzięki obsłudze w pierwszej kolejności, bezpłatne zwroty i wiele innych korzyści. A wszystko to za cenę stanowiącą ułamek kosztu pojedynczej naprawy nieobjętej ochroną.

logo zebra onecare

Informacje dodatkowe

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, LAN, USB

Opcje
opcje dodatkowe: Brak wyboru

brak, odklejak, obcinacz

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny, jasny