Czytnik bezprzewodowy Honeywell Voyager 1202G

honeywell logo marki

od 598,59  netto (736,26  brutto)

Honeywell 1202G to bezprzewodowy, laserowy skaner kodów wyposażony w wysokiej klasy układ skanujący, który świetnie radzi sobie z odczytem kodów 1D

Honeywell 1202G to ręczny, bezprzewodowy, laserowy skaner kodów firmy Honeywell wyposażony w wysokiej klasy układ skanujący, który świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), kodów złej jakości, uszkodzonych oraz o dużej gęstości.

Dzięki zastosowaniu Bluetooth®Class 2 oraz radia v2.1, możliwa jest komunikacja między czytnikiem a bazą w odległości do 10 metrów, a w otwartej przestrzeni nawet do 30 metrów. Skaner Voyager 1202g w standardzie posiada powiększoną pamięć, która przechowuje około 14 000 kodów UPC. Funkcja Automatic Batch Mode pozwala na zapisywanie w pamięci RAM kodów odczytanych poza zasięgiem bazy (dane zostaną przesłane, gdy skaner znajdzie się w jej zasięgu). Stylowa obudowa połączona z systemem komunikacji bezprzewodowej pozwala wyeliminować ograniczenia spowodowane kablem, stwarzając bezpieczne i ergonomiczne miejsce pracy. Dla wygody użytkownika wbudowano system ułatwiający zlokalizowanie zgubionego czytnika – naciśnięcie przycisku zamontowanego w bazie powoduje wydawanie przez czytnik serii dźwięków i błysków.

Skaner wyposażono w pojemną baterię litowo-jonową umożliwiającą 12 godzin pracy (45 000 skanów), bez konieczności ładowania. Jego wymiana jest szybka i prosta, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Po podłączeniu Voyager 1202g sam konfiguruje się do odpowiedniego interfejsu, skracając znacząco czas potrzebny do rozpoczęcia pracy oraz eliminując konieczność instalacji urządzenia przez wysoko wykwalifikowanego pracownika.

Ergonomiczna i wytrzymała obudowa zwiększa odporność skanera na uderzenia oraz minimalizuje efekty w przypadku jego upuszczenia. Norma szczelności IP42 gwarantuje bezpieczną i nieprzerwaną pracę urządzenia. Voyager 1202G znajdzie zastosowanie m.in. w handlu, logistyce, magazynach, laboratoriach, punktach opłat, punktach pocztowych, bankach, itp.

Cechy czytnika Honeywell 1202G

  • odczyt kodów złej jakości
  • nawet 12 h nieprzerwanej pracy z akumulatora
  • funkcja zapamiętywania w pamięci Ram kodów odczytanych poza zasięgiem
  • multi-interfejs (łatwo przepinamy pomiędzy kablami USB, RS232, KBW)

Informacje dodatkowe

Komunikacja
interfejs: Brak wyboru

USB

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny, jasny

Energia i zasilanie
wydajność akumulatora: Brak wyboru

45000 skanów na cykl ładowania