Czytnik kodów 2D Zebra DS8108

zebra logo marki

od 991,81  netto (1219,93  brutto)

DS8108 to wydajność i wysoka jakość skanowania kodów kreskowych 1D i 2D. Zwiększa produktywność oraz bezkonkurencyjną łatwość zarządzania.

 • Czytnik kodów 2D Zebra DS8108

  DS8108 to coś więcej niż tylko konwencjonalny imager. Czytnik ten to innowacyjne narzędzie, które zwiększa produktywność oraz bezkonkurencyjną łatwość zarządzania.

  Niespotykana wcześniej wydajność i wysoka jakość skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, to kolejny atut tego urządzenia.

  Szczególnie dedykowany dla kasjerów w punktach obsługujących dużą liczbę klientów. Mogą z łatwością skanować artykuły znajdujące się w koszach klientów – nie opuszczając przy tym lady kasowej. Czytnik rejestruje praktycznie wszystkie kody kreskowe w dowolnym stanie.

  Doskonały zasięg odczytu

  Zasięg odczytu sięgający 61 cm, wysokiej rozdzielczości czujnik obrazu oraz jasny punkt celujący zwiększają szybkość obsługi przy kasach.

 • Zebra DS8108
 • Zebra DS8108
 • Funkcja Multi-Code Data Formatting (MDF)

  Funkcja MDF zapewnia możliwość rejestrowania kilku kodów kreskowych za jednym naciśnięciem przycisku skanującego i przesyłania dalej wyłącznie tych, które wymagane są przez aplikację, w dokładnie takiej kolejności, jakiej wymaga aplikacja.

  Inteligentne obrazowanie PRZM

  Funkcja PRZM wyznacza nowy standard wydajności i jakości obrazowania. Obrazy złej jakości przekształcane są w obrazy natychmiastowo użyteczne, co przyspiesza proces dekodowania. Technologia PRZM przejmuje następnie część procesów przetwarzania wykonywanych zwykle przez dekoder, co dodatkowo zwiększa szybkość dekodowania.

 • Niezrównana wydajność rejestracji

  DS8108 błyskawicznie rejestrują nawet sprawiające najwięcej problemów kody kreskowe – w tym kody gęste, źle wydrukowane, pomarszczone, wyblakłe, zniekształcone, zabrudzone i uszkodzone, a także kody elektroniczne na słabo doświetlonych ekranach.

  Niespotykana wcześniej wydajność to zasługa wyjątkowego połączenia sprzętu z zaawansowanymi algorytmami. Moc mikroprocesora 800 MHz, wysoka rozdzielczość megapikselowego czujnika obrazu oraz technologia obrazowania PRZM sprawia, że czytnik poradzi sobie w każdym zadaniem.

 • Zebra DS8108
 • Zebra DS8108
 • Natychmiastowa rejestracja pełnostronnicowych dokumentów

  DS8108 to jedyne w tej klasie urządzeń imager mogący zarejestrować dokument wielkości całej strony. Poprzez jedno naciśnięcie przycisku skanującego, inteligentna funkcja rejestracji dokumentów i wysokiej rozdzielczości aparat 1280×960 współpracują ze sobą, aby w wysokiej rozdzielczości zapisać obraz całej strony o wymiarach 21,6 cm × 27,9 cm lub A4 i przesłać go we właściwym formacie do aplikacji, która będzie go przechowywać.

  Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować koszt związany z posiadaniem skanera dokumentów oraz konieczność wygospodarowania miejsca na jego przechowywanie.

 • Obsługa kodu kreskowego przyszłości – kodu Digimarc

  Czytnik DS8108 obsługuje technologię cyfrowych znaków wodnych Digimarc, umożliwiającą wielokrotne drukowanie kodu kreskowego na wszystkich powierzchniach produktu na podobieństwo wzoru na tapecie, jednak całkowicie niewidocznego gołym okiem.

  Kasjerzy nie muszą już więc odszukiwać kodu na produkcie i układać go w polu widzenia imagera, co umożliwia szybszą obsługę przy kasie i ułatwia skanowanie w stanowiskach samoobsługowych.

  Bezpośredni wskaźnik odczytu zwiększa wydajność pracy

  Podświetlenie kodu kreskowego miga przy prawidłowym odczycie, dzięki czemu pracownicy nie muszą nigdy przerywać pracy, by sprawdzić, czy kod został zeskanowany prawidłowo.

 • Zebra DS8108
 • Zebra DS8108
 • Najczęstsze zastosowania

  • Handel detaliczny (punkty sprzedaży, przyjmowanie towarów na zapleczu, zarządzanie zapasami, aplikacje lojalnościowe, realizacja kuponów elektronicznych);
  • Turystyka i gastronomia (meldowanie gości i rejestracja uczestników, karty lojalnościowe, kontrola biletów na koncertach, wydarzeniach sportowych itp.);
  • Transport i logistyka (wysyłka i przyjmowanie towarów, kompletacja zamówień, śledzenie produktów, kontrola biletów na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych, usługi pocztowe);
  • Produkcja lekka/czysta (śledzenie produktów i komponentów, produkcja w toku);
  • Administracja publiczna (loterie i gry hazardowe, administracja oraz bankowość).

Informacje dodatkowe

Komunikacja
interfejs: Brak wyboru

USB

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny, jasny