Kasa fiskalna Novitus Next online

novitus logo marki

2390,00  netto (2939,70  brutto)

Kasa fiskalna z nowej linii urządzeń Novitus Online Power posiada niezwykłą moc. Urządzenie oparte na platformie Linux. 32 bitowy procesor 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza 4GB oraz 256MB pamięci operacyjnej gwarantuje stabilną pracę.

5-lat gwarancji na pamięć fiskalną
5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.
Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa przez naszego instalatora obowiązuje na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i okolic (do 50 km)
Integracja z terminalem płatniczym
Gwarantujemy możliwość integracji z terminalem płatniczym z naszej oferty. O szczegóły zapytaj handlowca.

Opis

Novitus NEXT online – nowa era kas fiskalnych

Novitus Next Online to kasa fiskalna z nowej linii urządzeń Novitus Online Power posiada niezwykłą moc. Urządzenie oparte na platformie Linux. 32 bitowy procesor 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza 4GB oraz 256MB pamięci operacyjnej gwarantuje stabilną pracę.

Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja.

Urządzenie spełnia nowe wymogi i zadowoli zarówno tradycjonalistów (preferujących tradycyjne kasy fiskalne z klawiaturą mechaniczną) jak i klientów preferujących dotykowy ekran znany z tabletów i smartfonów.

novitus next online kolory

Dwa warianty kolorystyczne

Funkcjonalna kasa Novitus NEXT online zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów – dostępna jest w dwóch kolorach:

 • Ciemny;
 • Jasny.

Komunikacja z CRK

Posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci teleinformatycznej przy pomocy:

 • Ethernet;
 • WLAN (opcja);
 • GSM_3G lub GSM_LTE (opcja)

Kopia wydruków zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty.

obsługa novitus next
novitus next

Novitus Next Online – intuicyjna i prosta obsługa

Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna.

NEXT Online daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków.

Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy, np. dla dowolnej funkcji kasy lub towaru szybkiej sprzedaży.

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru

Japoński mechanizm drukujący FUJITSU FTP 628 posiada obcinacz papieru, który zapewnia szybki wydruk. Wymiana rolki polega na zasadzie “wrzuć i pracuj”.

obcinać novitus next
wyświetlacz novitus next

Novitus Next Online wszechstronna komunikacja

NEXT online posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży.

 • 3x RS232;
 • 1x Ethernet;
 • 1x USB host;
 • 1x USB Device;
 • Moduł Wi-Fi/moduł GSM (opcja)

NoviCloud nowe możliwości z poziomu przeglądarki

Kupując kasę Novitus Next online otrzymasz bezterminowy dostęp do usługi archiwizacji NoviCloud. Twoja baza towarowa będzie już bezpieczna, wystarczy założyć bezpłatne konto.

Usługa chmury NoviCloud sprawi, że będziesz miał cały swój biznes pod kontrolą z dowolnego miejsca na świecie. To co oferowały dotychczas jedynie duże systemy sprzedażowe będzie w twoim zasięgu:

 • zarządzanie bazą towarów ikontrahentów;
 • zarządzanie cenami;
 • raportowanie sprzedaży z analizami;
 • monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców.
novicloud novitus next

Wszystkie te funkcjonalności otrzymasz po prostu podłączając kasę fiskalną Next do internetu i podając dane dostępowe do chmury Novicloud.

Pełna funkcjonalność chmury NoviCloud kosztuje 39,9 zł netto/mc za pierwszą i 29,90 zł netto/mc za każdą kolejną kasę.

Parametry

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, LAN, GSM

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny, jasny

Pozostałe
waga 2,552 kg

Akcesoria