Kasa fiskalna Novitus Next Pro online

novitus logo marki

2690,00  netto (3308,70  brutto)

Kasa fiskalna będąca jednocześnie systemem sprzedaży z dotykowym tabletem opartym o Android. System ma możliwość zdalnego dostępu do zarządzania z chmury NoviCloud.

5-lat gwarancji na pamięć fiskalną
5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.
Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa przez naszego instalatora obowiązuje na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i okolic (do 50 km)
Integracja z terminalem
Gwarantujemy możliwość integracji z terminalem płatniczym z naszej oferty. O szczegóły zapytaj naszego handlowca.

Opis

Novitus Next Pro online

Novitus NEXT PRO Online jest to kasa fiskalna z nowej linii urządzeń Novitus Online Power posiada niezwykłą moc. Urządzenie oparte na platformie Linux. 32 bitowy procesor 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza 8GB oraz 256MB pamięci operacyjnej gwarantuje stabilną pracę.

Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja.

Urządzenie spełnia nowe wymogi i zadowoli zarówno tradycjonalistów (preferujących tradycyjne kasy fiskalne z klawiaturą mechaniczną) jak i klientów preferujących dotykowy ekran znany z tabletów i smartfonów.

kasa fiskalna novitus next pro online
novitus next pro online

Komunikacja z CRK

Posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci teleinformatycznej przy pomocy:

 • Ethernet;
 • Wi-Fi;
 • GSM.

Kopia wydruków zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty.

Obsługa Novitus Next PRO Online

Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna.

Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy, np. dla dowolnej funkcji kasy lub towaru szybkiej sprzedaży.

Wyświetlacz jest jasny, ostry pod każdym kątem i nie da się go porysować. Rozdzielczość aż 1280×760 pikseli. Czcionkę można swobodnie powiększać. Wszystko jest bardzo wyraźnie.

obsługa novitus next pro
next pro android 10

System Android 10 i użyteczne aplikacje

Next Pro oprócz wszechstronnej aplikacji sprzedaży, ma szereg innych użytecznych aplikacji: mail, internet, kalendarz i wiele innych. Te apki wspierają prowadzenie biznesu. Lista aplikacji może być dłuższa. Sam Android 10 potrafi się zaktualizować całkowicie zdalnie i automatycznie.

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru

Japoński mechanizm drukujący FUJITSU FTP 628 posiada obcinacz papieru, który zapewnia szybki wydruk.

Zastosowanie mechanizmu typu “clamshell” powoduje, że wymiana papieru nie przysporzy żadnych kłopotów, a cały proces odbywa się na zasadzie “wrzuć i pracuj”.

Wydrukuje nawet 1000 paragonów dziennie. Na paragonie może znaleźć się dowolna grafika i tekst stopki, a nawet kod QR

mechanizm drukujący novitus next pro
interfejsy novitus next pro

Interfejsy Novitus Next PRO online

NEXT PRO online posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży.

 • 2x RS232;
 • 1x Ethernet;
 • 1x USB host;
 • 1x USB Device;
 • moduł Wi-Fi/moduł GSM (opcja).

NoviCloud nowe możliwości z poziomu przeglądarki

Kupując kasę Novitus Next PRO online otrzymasz bezterminowy dostęp do usługi archiwizacji NoviCloud. Twoja baza towarowa będzie już bezpieczna, wystarczy założyć bezpłatne konto.

Usługa chmury NoviCloud sprawi, że będziesz miał cały swój biznes pod kontrolą z dowolnego miejsca na świecie. To co oferowały dotychczas jedynie duże systemy sprzedażowe będzie w twoim zasięgu:

 • zarządzanie bazą towarów ikontrahentów;
 • zarządzanie cenami;
 • raportowanie sprzedaży z analizami;
 • monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców.
novicloud next pro

Wszystkie te funkcjonalności otrzymasz po prostu podłączając kasę fiskalną Next do internetu i podając dane dostępowe do chmury Novicloud.

Pełna funkcjonalność chmury NoviCloud kosztuje 39,9 zł netto/mc za pierwszą i 29,90 zł netto/mc za każdą kolejną kasę.

Parametry

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

czarny

Pozostałe
komunikacja z CRK: Brak wyboru

Wifi

waga 2,552 kg