Drukarka fiskalna Posnet Temo online

posnet logo marki

od 2349,00  netto (2889,27  brutto)

Jedna z najbardziej popularnych drukarek fiskalnych na rynku Posnet Temo Online jest najmniejszą i najlżejszą drukarką fiskalną na rynku.

5-lat gwarancji na pamięć fiskalną
5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.

Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa przez naszego instalatora obowiązuje na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i okolic (do 50 km)

Mała drukarka fiskalna Posnet Temo online

Jedna z najbardziej popularnych drukarek fiskalnych na rynku Posnet Temo Online jest najmniejszą i najlżejszą drukarką fiskalną na rynku. Urządzenie dedykowane głównie dla użytkowników, którzy nie mają zbyt dużo miejsca w miejscu rejestrowania sprzedaży. Urządzenie możemy zakwalifikować do w pełni mobilnych, gdyż bez problemu zmieści się w damskiej torebce, czy torbie z laptopem. Urządzenie jest w stanie zasilać się przez gniazdo USB z komputera oraz korzystać z jego internetu.

temo najmniejsza
posnet współpraca z komputerem

Współpraca z komputerem

Drukarka współpracuje z dostępnymi na polskim rynku programami obsługującymi sprzedaż towarów i usług. Komunikacja z komputerem, laptopem, tabletem lub telefonem komórkowym odbywa się za pomocą kabla USB lub opcjonalnie przez Wifi.

posnet wytrzymała bateria

Wytrzymała bateria litowo-jonowa

Wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długotrwałą i nie przerwaną pracę również w terenie. Jednorazowe, pełne ładowanie akumulatora pozwala wydrukować nawet 80 000 wierszy paragonu. Poza zasilaniem sieciowym, możliwe jest również ładowanie za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej.

posnet superformatka

Wydruki niefiskalne i „Superformatka”

Temo udostępnia szeroką gamę formatek umożliwiających pełną obsługę wydruków dotyczących m.in.: płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych i rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM. Ponadto „Superformatka” umożliwia generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych, dzięki czemu użytkownik może tworzyć własne wydruki o treści do stosowanej do jego indywidualnych wymagań.

posnet temo online
posnet łatwa wymiana papieru

Łatwa wymiana papieru

W urządzeniu zastosowano mechanizmu drukujący z systemem szybkiej wymiany papieru „drop in – wrzuć i drukuj”. Gwarantuje to łatwą obsługę i wydajną pracę.

posnet grafika na wydrukach

Grafika na wydrukach

Każdy paragon, fakturę i wydruk niefiskalny możesz wzbogacić dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Użytkownik sam może zdefiniować, co będzie drukowane np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.

posnet kody kreskowe i 2d

Kody kreskowe 1D i 2D

Urządzenie oferuje możliwość wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu lub faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonała forma wydruku dodatkowej reklamy i informacji dla klienta: bonów promocyjnych, linku do strony z aktualnymi promocja mi, gazetką itp. Standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

mobilna drukarka fiskalna temo online
mała drukarka fiskalna temo online

Informacje dodatkowe

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, USB

Pozostałe
waga 0,776 kg