Drukarka fiskalna Posnet Thermal HX online

posnet logo marki

od 3099,00  netto (3811,77  brutto)

Thermal HX to drukarka fiskalna z linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Oferuje możliwość wysyłania e-paragonów. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący sprawdzi się przy dużym natężeniu ruchu klientów.

Thermal HX

Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę przy dużym natężeniu ruchu klientów oraz mechanizm termiczny z obcinaczem papieru co pozwoli otrzymać bardzo estetyczny wydruk.

Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów. Ponadto posiada kilka różnych portów komunikacyjnych dzięki czemu urządzenie współpracuje z innymi elementami rozwiązań systemowych. Na drukarce można realizować paragony w formie papierowej oraz elektronicznej. Do wyboru jest również ekran LCD lub OLED.

thermal hx
posnet thermal hx online

Online

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej wygodny. Thermal HX ONLINE umożliwia to na kilka sposobów: za pomocą złącza LAN/Ethernet, z wykorzystaniem karty sieciowej po USB.

E-Paragon

Drukarka Thermal HX umożliwia wysyłanie e-paragonów. Pozwoli Ci to być gotowym na wprowadzenie elektronicznych potwierdzeń sprzedaży do Twojego biznesu. Według nowego prawa to nabywca decyduje, czy chce otrzymać tradycyjny paragon, czy jego wersję elektroniczną.

e-paragon thermal hx
swoboda wyboru thermal hx

SWOBODA WYBORU

Drukarka Thermal HX ONLINE oferuje Ci wybór wyświetlaczy, dzięki którym w najbardziej odpowiedni sposób zaaranżujesz swoje miejsce sprzedaży. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy drukarki zarówno w pionie, jak i w poziomie, oraz możliwość zastosowania papieru w dwóch szerokościach – 80 mm lub 57 mm (po zastosowaniu przegrody). Urządzenie posiada obcinacz umożliwiający estetycznie obcięty wydruk.

EKSPRESOWY WYDRUK PARAGONÓW

Thermal HX wyposażona jest w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO. Pozwala on na wydruk nawet do 47 linii na sekundę. Mechanizm posiada również wysokiej jakości obcinacz, który wytrzyma minimum 2 miliony obcięć paragonów.

wytrzymały mechanizm thermal hx
vending thermal hx

IDEALNA DO SPRZEDAŻY SAMOOBSŁUGOWEJ

Drukarka jest dostępna również w tzw. trybie vendingowym. Pozwala to na jej zastosowanie w urządzeniach do automatycznej sprzedaży towarów i usług, jak np. automaty z jedzeniem czy myjnie samoobsługowe. Drukuje zarówno paragony fiskalne z logo, NIP-em, kodem 2D jak i FV- z zapisem w JPK. Obsługuje również superformatkę co umożliwia tworzenie wydruków niefiskalnych.

OBSŁUGUJ SPRAWNIE DUŻE ILOŚCI KLIENTÓW

Drukarka Posnet Thermal HX ONLINE poradzi sobie w każdym miejscu o dużym natężeniu ruchu. Jest rekomendowana dla super i hipermarketów, hurtowni, hoteli czy lokali gastronomicznych. Doskonale sprawdzi się również w kinach, teatrach i muzeach. Jej wymiary to – 143 x 243 x 244 mm w wersji z ekranem o wymiarach 131 x 139 x 171 mm.

wyświetlacz thermal hx
interfejsy thermal hx

WYGODNA OBSŁUGA SERWISOWA

Kanał serwisowy jest interfejsem komunikacyjnym, który pozwala na korzystanie z funkcji serwisowych bez wpływu na działanie programu sprzedażowego. Pozwala to na wygodną obsługę serwisową urządzenia bez przerywania pracy na stanowisku kasowym.

Informacje dodatkowe

Wyświetlacz
wyświetlacz klienta: Brak wyboru

LCD, OLED, 4 linie po 20 znaków, na wysięgniku, wbudowany, z podświetleniem