Czytnik kodów 2D Datalogic QuickScan I QD2430

datalogic logo marki

od 422,22  netto (519,33  brutto)

Skaner QuickScan™ QD2400 2D został stworzony specjalnie z myślą o pracy detalistów oraz rynkowym zapotrzebowaniu na wielokierunkowy
odczyt wysokiej wydajności, praktycznie wszystkich kodów

TECHNOLOGIA OBRAZOWANIA
Kody 2D zyskały na popularności we wszystkich segmentach rynku i w każdej branży. Dzięki znacznemu udoskonaleniu technologii obrazowania obszarowego oraz bardziej przystępnym cenom czytniki kodów 2D są coraz bardziej pożądane przez klientów.

Jest to spowodowane m.in. możliwością odczytu kodu bezpośrednio z ekranów smartfonów czy też ze względu na plany rozwojowe związane z przyszłymi potrzebami w zakresie kodów 2D i obrazowania.

IDEALNY DLA SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH
Skaner QuickScan™ QD2400 2D został stworzony specjalnie z myślą o pracy detalistów oraz rynkowym zapotrzebowaniu na wielokierunkowy
odczyt wysokiej wydajności, praktycznie wszystkich kodów, a to wszystko w przystępnej cenie. Eleganckie detale konstrukcyjne umieszczono w mniejszej, wyważonej i lekkiej obudowie, z zachowaniem trwałości, z której słyną produkty Datalogic.

NOWY SYSTEM PODŚWIETLENIA I CELOWANIA
W czytniku QuickScan QD2400, doskonale dopasowanym do warunków panujących w punktach sprzedaży (POS), zastosowano nowy system podświetlenia i celowania, stworzony z myślą o odciążeniu wzroku użytkownika. Obejmuje on miękkie, ciemnoczerwone podświetlenie, połączone z dwoma niebieskimi trójkątami LED, które kieruje się na kod kreskowy. Dzięki temu uzyskuje się precyzyjny system celowania, który nie męczy oczu, a jednocześnie jest niezwykle wydajny.

MOŻLIWOŚCI ODCZYTU
Urządzenie QuickScan QD2400 może odczytywać typowe, drukowane kody kreskowe, jak również złożone kody 2D, wyświetlane na ekranach urządzeń mobilnych lub umieszczone na kartach lojalnościowych. Skaner QD2400 2D zapewnia szybkie i niezawodne skanowanie w eleganckiej i trwałej oprawie.

Technologia obrazowania cechuje się taką samą lub wyższą wydajnością, jak skanery laserowe, ale jest od nich tańsza i bardziej niezawodna w dłuższym okresie czasu.

ZASTOSOWANIE
– Sprzedaż detaliczna – (punkty sprzedaży)
– Usługi komercyjne: (poczta, banki)
– Administracja publiczna, przedsiębiorstwa komunalne

Informacje dodatkowe

Komunikacja
interfejs: Brak wyboru

USB

Cechy fizyczne
kolor: Brak wyboru

ciemny

Pozostałe
waga 0,362 kg