Drukarka fiskalna Novitus Deon online

od 2290,00  netto (2816,70  brutto)

Cena netto: od 2290 zł lub od 88 zł/mies. w sprzedaży ratalnej. Zapraszamy do kontaktu.

 • Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

  Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

  Wersja online drukarki Novitus Deon/Deon Lan E to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku drukarek fiskalnych spełniającą obecne wymogi.

  Drukarka fiskalna z nowej linii urządzeń Novitus Online Power posiada niezwykłą moc. Urządzenie oparte na platformie Linux.

  32-bitowy procesor 524MHz, pamięć wewnętrza 4GB oraz 256MB pamięci operacyjnej gwarantuje stabilną pracę.

  Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna w porównaniu z urządzeniami z kopią elektroniczną. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja.

 • Deon online
 • Deon online
 • Komunikacja

  Deon online obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  • możliwość łączenia drukarki w sieci komputerowe dzięki złączu LAN
   (jest to obecnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie urządzeń z komputerami);
  • użytkownik ma jeszcze do dyspozycji złącze USB oraz RS232;
  • możliwość współpracy z komputerem, tabletem czy smartfonem dzięki modułom komunikacji bezprzewodowej (Wifi, WLAN i BT) – opcja.

Na spodzie drukarki znajduje się miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym, które pozwala zamontować dodatkowy moduł do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem. Dzięki takiemu połączeniu można pracować mobilnie i korzystać ze skanera BT bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Drukarka została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych.

 • Japoński mechanizm drukujący

  Drukarka wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych.

  Zastosowanie mechanizmu typu “clamshell” powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: “wrzuć i pracuj”. Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, gdyż bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty oraz faktury VAT.

  Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

 • Deon Lan E
 • Deon online
 • Kopia paragonów w pamięci chronionej

  Dzięki elektronicznej kopii wydruków, w drukarce Deon online używa się tylko jednej rolki papieru.

  Paragony są systematycznie przesyłane do CRK, a użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia.

  Użytkownik ma stały dostęp do zapisanych danych w pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty.

 • Logo graficzne oraz różne formatki

  Drukarka ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku oraz dowolnej grafiki w stopce paragonu.

  Dzięki specjalnej formatce użytkownik może ze swojego programu wydrukować dowolny wydruk niefiskalny, również fakturę niefiskalną.

  Na takich wydrukach można umieszczać kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolne z 256 zaprogramowanych wcześniej w pamięci drukarki pliki graficzne.

 • Deon online
 • Deon online
 • Dwa czytelne wyświetlacze

  Wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48 pikseli, o prawie dwukrotnie większym polu odczytu, graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów.

  Dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty. Wyświetlacze mogą pracować w trybie inwersu.

 • Współpraca z terminalami płatniczymi

  Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenie płatności kartą lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

  Oprócz popularnych form płatności drukarka może rejestrować również płatność “Mobilna” – używana przy płatności Blikiem lub telefonem.

 • Deon online
 • Deon online
 • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca programowanie

  Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura drukarki z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switchach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna.

  Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy drukarki, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

  Klawiatura wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, okresowy, miesięczny, zegar, wydruku kopii paragonu itp.

 • Wydajna moc zawsze i wszędzie

  Akumulator 7,4V litowo-jonowy o pojemności 2Ah jest wykonany w formie pakietu (jak np. w kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

  Kilkudniowa praca bez zasilania zewnętrznego pozwala wydrukować nawet 3 tysiące paragonów. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora drukarka wydrukuje jeszcze ok. 300 paragonów.

 • Deon LAN E

Informacje dodatkowe

Parametry fiskalne
ilość raportów dobowych: Brak wyboru

1830

typ urządzenia fiskalnego: Brak wyboru

drukarka fiskalna online

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, LAN, GSM

złącza komunikacyjne: Brak wyboru

LAN, USB, RS232

Zastosowanie
zastosowanie: Brak wyboru

usługi, małe sklepy, sklepy internetowe, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, kancelarie adwokackie, mobilna gastronomia, cukiernie, gabinety medyczne, gabinety medycyny estetycznej, piekarnie, restauracje, warsztaty samochodowe

Wyświetlacz
wyświetlacz klienta: Brak wyboru

LCD, 192x48px, graficzny, monochromatyczny

wyświetlacz operatora: Brak wyboru

192x48px, graficzny, LCD, monochromatyczny

Mechanizm drukujący
długość papieru: Brak wyboru

30m

obcinacz papieru: Brak wyboru

nie

szerokość papieru: Brak wyboru

57mm

szybkość wydruku: Brak wyboru

14 linii/s

Baza towarowa
ilość towarów: Brak wyboru

100000

Klawiatura
klawiatura: Brak wyboru

membranowa

Wymiary i waga
długość: Brak wyboru

229mm

szerokość: Brak wyboru

94mm

waga bez opakowania: Brak wyboru

0,65kg

wysokość: Brak wyboru

58mm

Pozostałe
waga Brak danych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.