Drukarka fiskalna Novitus HD II online

novitus logo marki

od 2990,00  netto (3677,70  brutto)

Cena netto: od 2990 zł lub od 114 zł/mies. w sprzedaży ratalnej. Zapraszamy do kontaktu.

Drukarka fiskalna Novitus HD II online

Drukarka HD II Online to najnowsza wersja bardzo trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej dedykowanej do wielu zadań specjalnych. Mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu zapewnia szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę.

To jedyne na rynku urządzenie z obrotowym, kolorowym wyświetlaczem TFT 4,3”. Działa w trybie High Color, dając możliwość wyświetlania filmów reklamowych.

Pamięć wewnętrzna pomieści 128MB klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram.

drukarka fiskalna novitus hd ii online
logo_e-paragon

Funkcja e-paragonu

Możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego. Opcja (funkcja dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania).

Dodatkowe złącze USB po podłączeniu karty Wi-Fi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS.

HD II online – wyświetlacz do wyboru W zależności od potrzeb – możesz wybrać wersję która bardziej Ci odpowiada:

  • wyświetlacz zintegrowany;
  • wyświetlacz wolnostojący (wspólny z wyświetlaczem klienta) opcja.
dodatkowe złącze usb
wyświetlacz hd ii online

Wysokiej jakości wyświetlacz

Duży 4,3” kolorowy wyświetlacz TFT (480 x 272 piksele) zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży.

Komunikaty oraz grafiki wyświetlane są bardzo czytelnie. Zarówno klient jak i operator na bieżąco otrzymuje informacje o przebiegu transakcji.

Poruszanie się po MENU jest przejrzyste i intuicyjne.

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem

Drukarka Novitus HD II Online posiada niezawodny, trwały i szybki mechanizm drukujący typu “clamshell” japońskiej firmy CITIZEN CT-S601. W zależności od potrzeb, zastosujemy papier o szerokości 57 lub 80 mm oraz długości 100m.

W standardzie drukarka posiada profesjonalny obcinacz papieru, a sam wydruk paragonu/faktury jest bardzo szybki. W menu można wybrać jeden z trzech trybów działania obcinacza: pełne lub częściowe obcięcie oraz wyłączone.

Drukarka dodatkowo posiada funkcję oszczędności papieru dzięki dołączaniu
wydruku niefiskalnego do paragonu bez dodatkowego nagłówka.

mechanizm drukujący z obcinaczem hd ii online
klawiatura hd ii online

Intuicyjna switchowa klawiatura

Klawiatura drukarki działa bardzo precyzyjnie, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna.

Wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah

Drukarka posiada awaryjne zasilanie akumulatorowe. Dzięki niemu, w przypadku braku zasilania zewnętrznego można drukować paragony (np. z laptopa) oraz wykonać żądane raporty.

Informacje dodatkowe

Wyświetlacz
wyświetlacz klienta: Brak wyboru

TFT, kolorowy, 4,3'', 480x272px, na wysięgniku, wolnostojący