Kasa fiskalna Posnet Ergo online

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na polskim rynku. Posnet Ergo online to kasa bardzo łatwa w obsłudze i konfiguracji. Dużo możliwości konfiguracyjnych pod względem komunikacji z Centralnym repozytorium kas.

od 1299,00  netto (1597,77  brutto)

komunikacja z CRK :
współpraca z szufladą :
Wyczyść wybór
SKU: POSNET ERGO ONLINE Kategorie: , , Tag:
Ergo online logo

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet Ergo online. Znana już wszystkim modułowa konstrukcja tej kasy, zapewni użytkownikowi swobodę wyboru połączenia z Centralnym Repozytorium Kas (CRK):

  • podstawowe, przewodowe (USB);
  • bezprzewodowe (WiFi lub Gsm).
Ergo online
Ergo online złącze usb

Podstawowa wersja kasy (USB) Umożliwia podłączenie kasy do komputera połączonego z internetem za pomocą złącza USB. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć opłat za dodatkową transmisję danych.

Moduł Wifi Jeśli mamy w swoim miejscu pracy internet z WiFi można go wykorzystać do komunikacji z CRK. Wystarczy w dowolnym momencie doposażyć Ergo w moduł komunikacyjny wifi.

Ergo online Wifi
Gprs

Moduł 3G/LTE Urządzenie może być również stosowane w terenie, jako kasa mobilna. Do tego potrzebny będzie modem GPRS.

Najważniejsze zalety kasy fiskalnej Posnet Ergo Online:

Zalety Posnet Ergo
Ergo kasowaga

Funkcja kaso-wagi Takie rozwiązanie pozwala wykorzystać kasę online jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Unikatowe rozwiązanie na rynku- połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Obsługa wagi odbywa się bezpośrednio z klawiatury kasy. Wskazania z wagi są wyświetlane na wyświetlaczach kasy (klienta i sprzedającego).

Ergo z szalką ważącą
Ergo z paragonem
Ergo wygoda

Praca w każdych warunkach Ergo online posiada dużą, wytrzymałą silikonową klawiaturę odporną na zabrudzenia czy zachlapania cieczą. Podświetlane klawisze ułatwią pracę przy słabym oświetleniu oraz podczas pracy w terenie.

Ergo na paragonie

Grafika oraz NIP nabywcy na paragonie Na paragonie w nagłówku lub stopce umieścić można logo sklepu, płatną reklamę dostawcy czy promocję okolicznościową. Zabudowa mechanizmu drukującego pozwala w prosty sposób wymienić papier termiczny, na zasadzie „drop in - wrzuć i drukuj".

Ergo z papierem
Ergo intuicyjna obsługa
Ergo intuicyjna obsługa

Funkcja przypomnień oraz intuicyjna obsługa Urządzenie wyświetli komunikat o konieczności wykonania raportu dobowego/miesięcznego, przeglądu technicznego, itp. Bardzo prosta sprzedaż- klawisz "ID" pozwala z listy (jak kontakty w telefonie) wybrać towar/usługę bez konieczności pamiętania kodu PLU.

Ergo wydajna bateria

Wydajna bateria Akumulator li–ion 7,2V/2150 mAh umożliwia wydrukowanie ok. 8000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Pracując w terenie, mamy pewność, że Ergo online spełni nasze oczekiwania i prawidłowo zarejestruje sprzedaż.

Ergo online od klienta
Parametry kasy fiskalnej
typ kasy fiskalnej:
komunikacja z CRK: , , , , ,
ilość towarów: 4 000
wyświetlacz operatora:
wyświetlacz klienta:
obcinacz papieru: nie
szerokość papieru: 57 mm
długość papieru: 30 m
szybkość wydruku:
klawiatura: silikonowa, podświetlana
ilość raportów dobowych: 1830
złącza komunikacyjne: ,
współpraca z szufladą: ,
Wymiary i waga
długość: 230 mm
szerokość:
wysokość:
waga bez opakowania:
Pozostałe
Waga: 0,6 kg

Nie ma jeszcze recenzji.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.