Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD online

posnet logo marki

od 3249,00  netto (3996,27  brutto)

Drukarki Posnet Thermal są obecne na rynku od prawie dwudziestu lat. Łączą w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi funkcjami i designem. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych przez największe sieci sprzedaży w Polsce.

Drukarki Posnet Thermal są obecne na rynku od prawie dwudziestu lat. Łączą w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi funkcjami i designem. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych przez największe sieci sprzedaży w Polsce.

Drukarka Posnet Thermal HD teraz dostępna w wersji ONLINE.

drukarka fiskalna posnet thermal hd online
połączenie online thermal hd online

Połączenie online

Drukarka umożliwia łącznie się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) na trzy sposoby:

  • USB;
  • LAN/Ethernet.

USB

Jeśli nasze stanowisko sprzedażowo-magazynowe (np. POS) ma podłączony internet, podłączając drukarkę do komputera poprzez złącze usb wykorzystamy ten port do komunikacji z CRK. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć opłat za dodatkową transmisję danych.

LAN/Ethernet

Jeśli mamy możliwość podłączenia drukarki do CRK używając interfejsu LAN/Ethernet – będzie to najszybsza i najłatwiejsza metoda. Istnieje również możliwość podłączenia drukarki do routera wyposażonego w GSM i korzystać z łączności bezprzewodowej. (opcja)

drukarka posnet thermal hd online
mechanizm drukujący thermal hd

Szybki mechanizm –„wrzuć i drukuj”

Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Pozwala na wydruk z prędkością 47 linii/s, a wrzutowy system „wrzuć i drukuj” zapewnia wymianę 100-metrowej rolki papieru w kilka sekund.

Szeroki wachlarz oferty

Dzięki zróżnicowanej ofercie mamy pełną swobodę wyboru wyświetlacza najbardziej pasującego do każdego miejsca sprzedaży. Wyświetlacz klienta dostępny jest w trzech wariantach do wyboru:

standardowy – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków; podwieszany – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków (opcjonalnie); wolnostojący – alfanumeryczny LCD 4×20 znaków (opcjonalnie).

drukarka fiskalna posnet thermal hd online
podwieszany wyświetlacz thermal hd

Podwieszany wyświetlacz- nowość! (opcja)

Wykorzystaj możliwości, jakie daje wersja drukarki Thermal HD online z podwieszanym wyświetlaczem. Umieścimy go w dowolnym miejscu, a drukarkę np. umieścić pod ladą. Umożliwia efektywny i zapewniający oszczędność miejsca sposób na wyświetlanie informacji sprzedażowych dla Klienta.

Wyświetlacz wolnostojący (opcja).

Urządzenie może pracować zarówno ustawione standardowo w poziomie np. na ladzie, jaki i podwieszone w pozycji pionowej np. na ścianie boksu kasowego.

Zaleca się zastosowanie dedykowanego zestawu mocowania do drukarki Thermal HD. (opcja).

posnet thermal hd
panel operatora  thermal hd

Panel operatora

Drukarka Posnet Thermal HD online jest wyposażona w panel operatora zawierający membranowe przyciski umożliwiające wykonywanie podstawowych operacji, takich jak:

  • konfiguracja urządzenia;
  • testy;
  • wykonywanie raportów.


Na panelu znajdują się również cztery diody sygnalizujące aktualny stan urządzenia.

Zasilanie

Wbudowany akumulator NiMH 7,2V/1600 mAh zapewnia wydruk min. 6000 linii.

Drukowanie kodów kreskowych 1D i 2D

Drukarka może wydrukować standardowe kody kreskowe (np. Code 128) z dowolną informacją (np. numer systemowy), co ułatwia indentyfikację transakcji w systemie (np. w celu wystawienia zwrotu lub faktury).

Kody 2D (dwuwymiarowe) mogą być drukowane w stopce paragonu lub faktury. Jest to doskonała forma prowadzenia działań marketingowych (np. kupony rabatowe, link do strony z promocją itp.) Drukarka obsługuje kody 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

posnet thermal hd paragon
złącza komunikacyjne thermal hd

Złącza komunikacyjne

Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem wideomonitoringu.

Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń – skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

Możliwe jest również podłączenie szuflady (napięcia to 6,12,18 lub 24V) RJ12.

Informacje dodatkowe

Wyświetlacz
wyświetlacz klienta: Brak wyboru

podwieszany, LCD, 4 linie po 20 znaków, na wysięgniku, wolnostojący, z podświetleniem

Pozostałe
waga 3,77 kg