Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

posnet logo marki

od 2899,00  netto (3565,77  brutto)

Najpopularniejsza drukarka z uznanej na rynku linii Thermal. Posnet Thermal XL2 online to niezawodna drukarka fiskalna, która sprawdzi się w każdej działalności.

5-lat gwarancji na pamięć fiskalną
5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.

Bezpłatna dostawa
Bezpłatna dostawa przez naszego instalatora obowiązuje na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i okolic (do 50 km)

Opis

Posnet Thermal XL2 online

Posnet Thermal XL2 online to najbardziej popularny obecnie na rynku przedstawiciel linii drukarek Posnet Thermal obecnych na rynku od prawie 20 lat. Łączą w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi funkcjami i designem. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych przez największe sieci sprzedaży w Polsce.

drukarki posnet thermal
xl2 drukowanie kodów

Drukowanie grafik i kodów

Drukarka może wydrukować standardowe kody kreskowe (np. Code 128) z dowolną informacją (np. numer systemowy), co ułatwia identyfikację transakcji w systemie (np. w celu wystawienia zwrotu lub faktury).

Kody 2D (dwuwymiarowe) mogą być drukowane w stopce paragonu lub faktury. Jest to doskonała forma prowadzenia działań marketingowych (np. kupony rabatowe, link do strony z promocją itp.) Drukarka obsługuje kody 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

Urządzenie może też drukować dowolne grafiki, takie jak np. logo Twojej firmy.

Obsługa e-paragonów

Drukarka Thermal XL2 online umożliwia wysyłanie e-paragonów. Pozwoli Ci to być gotowym na wprowadzenie elektronicznych potwierdzeń sprzedaży do Twojego biznesu. Według nowego prawa to nabywca decyduje, czy chce otrzymać tradycyjny paragon, czy jego wersję elektroniczną.

posnet e-paragon

Wersje wyświetlacza w Posnet Thermal XL2 online

Kiedy zabudowa stanowiska kasowego wymaga szczególnej konstrukcji urządzenia, warto wybrać drukarki z linii Thermal. Dostępne są one z różnymi wersjami wyświetlacza. Pozwala to na wybór takiego modelu drukarki, który z łatwością wkomponuje się w aranżację punktu sprzedaży, a tym samym zapewni najlepszą widoczność informacji dla klienta i bardziej efektywną pracę kasjera.

xl2 wyświetlacz na wysięgniku

Klasyczny wyświetlacz na wysięgniku, zintegrowany z obudową. Jest obrotowy i z możliwością pochylenia, dzięki czemu masz możliwość dowolnego ustawienia na stanowisku kasowym. Na potrzeby obsługi drukarki kasjer może przekręcić wyświetlacz także w swoją stronę

xl2 wyświetlacz podwieszany

Zewnętrzny wyświetlacz podwieszany. Można podwiesić go na obudowie terminala POS lub w innym miejscu na stanowisku sprzedaży. To też efektowny sposób na wyświetlenie informacji sprzedażowych dla klienta.

posnet thermal xl2 online
xl2 wyświetlacz wbudowany

Wyświetlacz wbudowany, zintegrowany kompaktowy wykonany w technologii OLED. Wyświetla informacje dla klienta, ale w momencie wywołania menu orientacja wyświetlanych informacji obraca się o 180° w kierunku kasjera. Tego typu wersje drukarki są często stosowane w kioskach i kasach samoobsługowych.

xl2 wyświetlacz wolnostojący

Zewnętrzny wyświetlacz wolnostojący z możliwością przedłużenia. Dopasuj umiejscowienie drukarki i wyświetlacza według własnych potrzeb. Tego typu drukarki są stosowane wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć miejsce na ladzie. Często stosowane są w hotelach, kinach, czy teatrach.

posnet kompatybilność z większością szuflad

Kompatybilność z szufladami na pieniądze

Konfigurowane napięcie sterowania szufladą pozwala na współpracę z szufladami z o różnych interfejsach napięciowych: 6V, 12V, 18V, oraz 24V. Dzięki temu, drukarka współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku – również ze starszymi modelami.

posnet otwarta faktura

Nowy format otwartej faktury

Urządzenie zapewnia wydruk na fakturze wymaganych pozycji, takich jak transakcje, podsumowanie czy dane sprzedawcy. Natomiast pozostałe dane w dokumencie definiowane są według indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Swobodnie edytujemy układ i zawartość linii wydruku oraz treść umieszczanych informacji na fakturze. Skorzystaj z nowego formatu i drukuj fiskalne faktury VAT jakich potrzebujesz.

posnet superformatka

Wydruki niefiskalne i „Superformatka”

Drukarki z linii Thermal posiadają szeroką gamę formatek umożliwiających pełną obsługę wydruków dotyczących m.in. płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych i rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM. Ponadto „Superformatka” umożliwia generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych, dzięki czemu użytkownik może tworzyć własne wydruki o treści dostosowanej do jego indywidualnych wymagań.

posnet łatwa wymiana papieru

Szybki mechanizm drukujący i łatwa wymiana papieru

Zastosowanie wytrzymałego mechanizmu drukującego z obcinaczem papieru w standardzie, pozwala na wydruk z prędkością do 47 linii/s (150 mm/s), a wrzutowy system „drop in” zapewnia wymianę 100-metrowej rolki papieru w kilka sekund.

posnet grafika na wydrukach

Grafika na wydrukach

Każdy paragon, fakturę i wydruk niefiskalny można uatrakcyjnić drukując w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Użytkownik sam może zdefiniować co będzie drukowane np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.

posnet ethernet i porty komunikacyjne

Ethernet i porty komunikacyjne

Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem videomonitoringu. Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń – skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

Parametry

Komunikacja
łączność: Brak wyboru

Wifi, LAN, USB

Wyświetlacz
wyświetlacz klienta: Brak wyboru

LCD, OLED, 4 linie po 20 znaków, na wysięgniku, wbudowany, wolnostojący, z podświetleniem

Mechanizm drukujący
szerokość papieru: Brak wyboru

57mm, 80mm

Pozostałe
waga 3,47 kg