M /platform platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów

NOVITUS – Instalacja M/platform

Prowadź swój tradycyjny sklep NOWOCZEŚNIE

System M/platform powstał jako odpowiedź na potrzeby lokalnych sklepów. Sprzedawaj więcej – oferuj atrakcyjne promocje prosto od producentów. Udostępniaj nowe usługi – zamów i odbierz, zakupy do domu, e-paragon i wiele innych. Kieruj sklepem wygodnie – z każdego miejsca w trybie online. Co dzień dbaj o klientów – własną e-gazetką, programem lojalnościowym i aplikacją na smartfona. Eliminuj ryzyko biznesowe – zamiast decyzji „na wyczucie” używaj szybkiej i prostej analityki. Sprawdź opinię innych – ponad 12 000 sklepów tradycyjnych już dołączyło do M/platform.

Konsumenci wymagają wciąż więcej

 • lubią kupować wygodnie, blisko i po sąsiedzku
 • ale na co dzień widzą mocne oferty w dyskontach i hipermarketach, i w Twoim sklepie też chcą promocji
 • co czwarty klient zmienia sklep z powodu promocji
 • co czwarty klient zmienia sklep z powodu promocji
 • co piąta promocja to tzw. PromoSztuki
 • 6 na 10 klientów korzysta z programów lojalnościowych
 • połowa z nich stosuje tzw. „smartshopping”, sprawdza oferty przez smartfona i podejmuje decyzje co kupić jeszcze zanim przyjdą do sklepu

M/platform pomoże Ci zadbać o to, żeby:

 • oferta Twojego sklepu była atrakcyjna w oczach konsumentów
 • zadowolenie Twoich klientów rosło, a razem z nim Twoje zyski

Korzyści dla Ciebie:

M/platform to pierwsza w Polsce cyfrowa platforma usług, która wspiera lokalne sklepy tradycyjne takie jak Twój.

Korzystaj z nowoczesnych narzędzi i usług, dzięki którym:

Twój sklep będzie bardziej konkurencyjny

Twoi klienci będą bardziej zadowoleni

Twoje zyski będą większe

Zwiększanie obrotów: W Twoim sklepie przybędzie klientów, a obecni będą przychodzić częściej. Zwiększy się też średnia wartość koszyka. To wszystko razem przełoży się na Twoje realne zyski.

Atrakcyjne promocje

Dzięki usłudze M/promo+ skorzystasz z najlepszych promocji refundowanych przez producentów. Po prostu zwiększysz sprzedaż nie tracąc przy tym marży! 

Zyskasz dostęp do prostej w obsłudze analityki sprzedaży i czytelnych raportów. Już nie musisz decydować „na wyczucie”. Oprzyj się na faktach

Zamów i odbierz albo zamów do domu

Klienci coraz częściej kupują na w modelu „zamów i odbierz” lub z dostawą do domu. Ty też możesz im to zaoferować dzięki nowoczesnej aplikacji na smartfona hop&shop.

e-Gazetka

Zyskasz własną gazetkę z promocjami i to w nowoczesnej elektronicznej wersji. Dzięki aplikacji na smartfona hop&shop, Twoi klienci na co dzień będą stale poinformowani o najlepszych ofertach w Twoim sklepie.

Program lojalnościowy

Kupując w Twoim sklepie klienci zyskają atrakcyjne nagrody i kupony fundowane przez producentów. Jeśli zechcesz, możesz zaoferować im dodatkowe korzyści. Lojalni klienci będą wracali do Ciebie częściej i kupowali więcej

Historia zakupów

Specustawa wprowadziła możliwość wystawiania paragonów w formie elektronicznej. Dzięki M/platform będziesz wśród tych, którzy jako pierwsi mogą udostępnić swoim klientom historie ich zakupów

Intuicyjna obsługa

Całym programem zarządzasz poprzez stronę internetową, poprzez komputer albo smartfon – jak wolisz. Obsługa promocji jest łatwa i intuicyjna – nawet dla laika!

Szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników

Na początku przeszkolimy Ciebie i personel Twojego sklepu z obsługi M/platform i M/promo+, a na co dzień zapewniamy wsparcie techniczne za pośrednictwem infolinii.

Stały dostęp online z komputera i smartfonu

W dowolnej chwili i z dowolnego miejsca możesz przystąpić do nowej promocji, sprawdzić swoje wyniki sprzedaży lub zarządzać online dodatkowymi usługami.

M/platform – usługi

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych. Umożliwia Ci uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów, ułatwia Ci codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona I daje dostęp do z wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

 W ramach M/platform otrzymasz unikalne narzędzia do bezpośredniego oferowania promocji dzięki czemu lepiej dostosujesz ofertę do potrzeb swoich klientów i pozyskasz szeroki kanał sprzedaży i promocji.

M/promo

Promuj swoje towary przez usługę M/promo+ Dołącz do ligi największych producentów, którzy proponują promocje bezpośrednio dla sklepów. Definiujesz ofertę, a ona natychmiast pojawia się w sklepach detalicznych, które współpracują z M/platform.

Hop&shop

woje produkty bliżej klienta. Reklamuj je w aplikacji hop&shop! Pozwoli Ci ona lepiej komunikować się z klientami, dotrzeć do nich z Twoimi ofertami promocyjnymi oraz świadczyć im dodatkowe usługi/p>

Analityka danych

O rynku tradycyjnym wiemy praktycznie wszystko. Analizujemy dziennie terabajty danych i chętnie przygotujemy dla Ciebie precyzyjne raporty dotyczące Twojej sprzedaży – w czasie rzeczywistym

Jak dołączyć do M/platform?

W przypadku zainteresowania ofertą polecamy kontakt telefoniczny: 221010320 lub mailowy: sklep@techkas.pl

Odwiedź nas:

Warszawa

 • ul. Bema 83 lok.57
 • ul. Wałbrzyska 11 lok. 152b Ch. Land
 • ul. Waszyngtona 57

Poznań

 • Głogowska 99A

Łódż

 • aleja Politechniki 22/24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *