Zakup pierwszej kasy fiskalnej

  • pierwsze urządzenie fiskalne

Jak wygląda u nas zakup pierwszego urządzenia fiskalnego?

W pierwszej kolejności zachęcamy do wykonania telefonu do jednego z naszych konsultantów bądź osobisty przyjazd do naszych punktów sprzedaży. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w Warszawie, Łodzi oraz w Poznaniu.

  • W Warszawie jesteśmy na Woli (ul. Bema), na Mokotowie (ul. Wałbrzyska, CH Land) oraz na Pradze al. Jerzego Waszyngtona 57
  • W Poznaniu jesteśmy na Głogowskiej 99A
  • W Łodzi jesteśmy w alei Politechniki 22/24

Wszystkie nasze salony są czynne pon-pt: 9-17

Odradzamy wybór kasy bez wcześniejszej konsultacji z działem sprzedaży. Często zdarza się, że samodzielny wybór kończy się nietrafionym urządzeniem!

W naszych oddziałach można zasięgnąć porady przy wyborze urządzenia fiskalnego, przetestować większość oferowanych przez nas urządzeń, jak również dokonać odbioru towarów zamówionych na naszej stronie internetowej. Nasi serwisanci dopasują urządzenie do Państwa potrzeb, możliwości oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Nie zależnie od tego czy potrzebujecie kupić Państwo kasę fiskalną, drukarkę czy monitor przed pierwszym zakupem polecamy kontakt z konsultantem.

Zapewniamy darmowy transport i programowanie urządzenia do 50 km. Powyżej cena ustalana jest indywidualnie. Zapewniamy również darowe szkolenie z obsługi zakupionego urządzenia.

W przypadku kas z kopią elektroniczną dostają Państwo również dokumenty do urzędu skarbowego. Jeżeli chcą Państwo uzyskać zwrot na zakup pierwszej kasy online i nie jesteście płatnikiem VAT również uzyskacie u nas wniosek do przedłożenia w urzędzie.

 Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *