Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Model drukarki został wycofany z produkcji i sprzedaży. Od dnia 1.01.2023 są dostępne tylko urządzenia online. Bezpośrednim następcą tego modelu jest Posnet Thermal XL2 online

Brak w magazynie

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: POSNET THERMAL XL2 Kategoria:
 • Posnet Thermal XL2

  Przedstawiamy nowy model drukarki Thermal – XL2. To kolejna wersja kultowej drukarki XL z linii Thermal, która od lat wśród klientów cieszy się największą popularnością. Przedstawiana nowość ma do zaoferowania trzy calowy mechanizm drukujący do papieru o szerokości 80 mm, duży wyświetlacz mieszczący 4 linie po 20 znaków a także możliwość pracy w pionie i poziomie. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.

  Drukarka może wydrukować standardowe kody kreskowe (np. Code 128) z dowolną informacją (np. numer systemowy), co ułatwia identyfikację transakcji w systemie (np. w celu wystawienia zwrotu lub faktury). Kody 2D (dwuwymiarowe) mogą być drukowane w stopce paragonu lub faktury. Jest to doskonała forma prowadzenia działań marketingowych (np. kupony rabatowe, link do strony z promocją itp.) Drukarka obsługuje kody 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

 • Posnet Thermal XL2
 • Rodzina drukarek Posnet Thermal
 • Drukarki fiskalne Thermal

  Rodzina drukarek Posnet Thermal jest obecna na rynku od prawie dwudziestu lat, skutecznie powiększając grono zadowolonych klientów. Linia Thermal łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi funkcjami i designem. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych przez największe sieci sprzedaży w Polsce.

  Podwieszany wyświetlacz- nowość!

  Wykorzystaj możliwości, jakie daje wersja drukarki Thermal XL2 z podwieszanym wyświetlaczem. Takie rozwiązanie zapewnia swobodną aranżację punktu sprzedaży oszczędzając miejsce, jakie musimy przeznaczyć na ustawienie drukarki ze standardowym wyświetlaczem.

 • Kopia elektroniczna paragonu

  Urządzenie posiada kopię elektroniczną paragonów. Zastosowanie takiego rozwiązania między innymi: zmniejsza zużycie papieru, ułatwia archiwizację i odtworzenie dowolnego paragonu lub raportu dobowego z zawartości karty. Karta SD o pojemności 4GB jest w stanie zmieścić około 4 mln paragonów.

  Superformatka, wydruki niefiskalne

  Drukarka Thermal XL2 posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

 • Thermal XL2 kopia elektroniczna
 • Thermal XL2 interfejsy
 • Złącza komunikacyjne

  Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem wideomonitoringu.

  Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń – skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

  Możliwe jest również podłączenie szuflady (napięcia to 6,12,18 lub 24V) RJ12.

Szeroki wachlarz oferty

Dzięki zróżnicowanej ofercie mamy pełną swobodę wyboru drukarki najbardziej pasującej do każdego miejsca sprzedaży.

 • Podwieszany wyświetlacz- nowość! (opcja)Wykorzystaj możliwości, jakie daje wersja drukarki Thermal XL2 z podwieszanym wyświetlaczem.
 • Posnet Thermal XL2
 • Posnet Thermal XL2
 • Wyświetlacz OLED Wbudowany wyświetlacz w pokrywę drukarki OLED. Takie rozwiązania zapewnią swobodną aranżację punktu sprzedaży oszczędzając miejsce, jakie musimy przeznaczyć na ustawienie drukarki ze standardowym wyświetlaczem.
 • Wyświetlacz wolnostojący (opcja)
 • Posnet Thermal XL2
Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/techkas/domains/techkas.pl/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 4603
Pozostałe
wyświetlacz: Warning: Attempt to read property "slug" on null in /usr/home/techkas/domains/techkas.pl/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 4603
mechanizm:

Nie ma jeszcze recenzji.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.